ייעוץ נכון, חוסך המון

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין קניית דירה

  עורך דין לקניית דירה

  שימוש בשירותיו של עורך דין בעת ​​קניית דירה הוא הכרחי על מנת להגן על האינטרסים המשפטיים שלכם, להבטיח שהעסקה תתנהל בצורה חלקה ולשמור על השקט הנפשי שלכם שכן מדובר בעסקה הכרוכה בכסף רב ורגישות. עורך דין קניית דירה יעזור לכם לנווט דרך הסבכים המורכבים של תהליך עסקאות הנדלן ולהבטיח שאתם משקיעים בצורה נכונה בעתיד שלכם.

  מהן הדרכים שבהן עורך דין קניית דירה יכול לעזור?

  עורך דין לענייני מקרקעין מעיין בהסכם הרכישה כדי לוודא שהוא הוגן וסביר ושאין ליקויים או סעיפים נסתרים שלא הסכמתם לגביהם. עורך הדין יבצע את בדיקת הרישום של הדירה בלשכת רישום מקרקעי ישראל (טאבו), זוהי אחת הבדיקות החשובות והראשונות הנועדה לוודא שהמוכר הוא אכן בעל הזכויות בדירה. עורך הדין יבצע עבורכם בדיקה של היתרי בנייה, חריגות וכל מידע רלוונטי אחר כדי לוודא שהנכס תקין מבחינה משפטית ופיזית. עורך דין קניית דירה ינהל משא ומתן בשמך עם המוכר, מתווך המוכר או מתווך הקונה כדי להבטיח שתקבלו עסקה הוגנת. בנוסף, עורך הדין משתתף בעריכת החוזה עד לחתימתו כדי לוודא שכל המסמכים המשפטיים ערוכים ומבוצעים כהלכה ושהעסקה תתנהל בצורה חלקה, בכל נושא שעלול להתעורר לאורך התהליך.

  עורך דין רכישת דירה מי טל ריין

  רצוי להיעזר בשירותיו של עורך דין ​​קניית דירה מכיוון שתהליך רכישת נכס יכול להיות מורכב וכרוך בשיקולים כספיים ומשפטיים משמעותיים. עורך דין בעל מומחיות בדיני מקרקעין מעניק הדרכה בנושאים משפטיים שעלולים לצוץ במהלך ביצוע העסקה. בנוסף, הוא מגן על הזכויות והאינטרסים המשפטיים שלכם לאורך כל התהליך, מוודא שהמוכר מקיים את התחייבויותיו ותנאיו על פי הסכם הרכישה, וגם מתערב במקרים של הפרת החוזה. עורך הדין עוזר בזיהוי סיכונים והתחייבויות פוטנציאליות הקשורות לנכס ונוקט בצעדים להפחתתם, כמו מתן המלצה על בדיקות או משא ומתן בנוגע לתיקונים. משרד עורכי הדין של עדי מיטל ריין מספק מומחיות משפטית בעת קניית דירה, הגנה על זכויותיכם המשפטיות והפחתת הסיכונים הכרוכים בעסקה על מנת להבטיח שההשקעה שלכם בנכס תהיה נכונה ובטוחה ככל האפשר.

  עו"ד קניית דירה

  קניית דירה אינה עניין של מה בכך. חשוב להתקדם בעסקה צעד אחר צעד, בצורה מושכלת ולא אמוציונלית, כשאתם מלווים ע"י אנשי המקצוע הנכונים בכל היבט: בהיבט ההנדסי והתכנוני, ההיבט הכלכלי ובפרט  גם בהיבט המשפטי. עורך דין קניית דירה ילווה ויסייע בכל מה שנדרש בהיבט המשפטי. חשוב לפנות לעורך הדין כבר מתחילת התהליך ולא רק כשהעסקה מבשילה. פעמים רבות קונים אינם מודעים לבדיקות שחשוב לבצע ותוצאותיהן יכריעו את ההחלטה האם בכלל להמשיך ולהתקדם בעסקה.

  עורך דין קניית דירה: מבדיקות ראשוניות ועד מסירת המפתח

  כאמור, עורך דין קניית דירה צריך להיות מעורב בעסקה כבר מתחילתה לצורך ביצוע בדיקות שונות. יש לוודא שפרטיו של המוכר הידועים לכם זהים לאלה הרשומים בטאבו או בחברה משכנת, או ברשות מקרקעי ישראל. יש לבדוק שאין הערות אזהרה, עיקול, משכון או שעבוד על הדירה. מעבר לכך חשוב לבדוק בעירייה את ההיתרים, את תסריט הדירה, לוודא שאין חריגות בבניה שיתגלו מאוחר יותר. לאחר שבדקתם כל מה שנדרש, עורך דין קניית דירה יבדוק את חוזה המכר שניסח עורך דינו של המוכר ויוודא שאין בו סעיפים הנוגדים את החוק או פוגעים באינטרסים שלכם. במידת הצורך הוא ינהל מו"מ מול הצד השני לתיקון הסעיפים הנדרשים. עורך הדין ילווה אתכם במעמד החתימה על החוזה ובכל התקופה עד סיום התשלומים והעברת הבעלות תוך וידוא שהיא התבצעה כפי בהתאם להסכמות וכפי שצריך.

  דאגו לעורך דין לצידכם גם בקניית דירה מקבלן

  קניית דירה מקבלן שונה בהיבטים רבים מקניית דירה יד שניה. מצד אחד, בסופו של  דבר תקבלו דירה חדשה בבניין חדש לגמרי. מצד שני, במעמד הקניה תוכלו לראות רק הדמיות ממוחשבות או תוכניות ושרטוטים, מה שנקרא, קניה "על הנייר". לכן, חשוב שיהיה עורך דין קניית דירה לצידכם. גם אם עורך הדין מטעם הקבלן יכול לייעץ גם לכם, הדבר לא דומה לעורך דין מטעמכם, שדואג אך ורק לאינטרסים שלכם. היום במיוחד חשוב להגן על עצמכם מסיטואציות כמו עיכובים במסירת הדירה, או מציאת ליקויים וכן בדיקת הבטוחות והערבויות לביצוע הפרויקט. הכל צריך להיות מעוגן בחוזה באופן ברור. עורך דין מטעמכם שהוא בעל ניסיון בעסקאות מקרקעין ברכישה מול קבלן ידאג לכך.

  עו"ד עדי מי טל ריין היא עורכת דין בקיאה בדיני המקרקעין, בעלת ניסיון רב בליווי עסקאות קניה ומכירה ובייצוג המוכר או הקונה בעסקאות שונות, כולל מול רכישת דירה מקבלן. מומלץ מאוד לפנות עוד בטרם החתימה על כל מסמך ואף לא על זיכרון דברים שעשוי לקשור אתכם לרכישה שאינה טובה עבורכם. מוזמנים לפנות בהקדם ליעוץ משפטי מקיף ומותאם למידותך.

  ייעוץ נכון, חוסך המון

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   שלחו וואטסאפ
   1
   Scan the code
   היי, כאן עורכת דין ומגשרת עדי מיטל ריין.
   איך אפשר לעזור?