ייעוץ נכון, חוסך המון

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואות

  ייעוץ משפטי דיסקרטי, אמין, רגיש ומקיף בכל הנוגע לאוכלוסיית הגיל השלישי. עריכת צוואות,  צוואות הדדיות, צוואות בעדים, בקשות לקיום צוואה, בקשות למתן צו ירושה  וכלה בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה, הגשת התנגדות לקיום צוואה או למתן צו ירושה ועריכת הסכמי חלוקת עיזבון.

  עריכת צוואות

  למשרדנו ניסיון עשיר ונרחב בתחום עריכת צוואות, תוך הקפדה על רגישות, ליווי אישי, אמין ודיסקרטי.

  צוואה הינה מסמך בו קובע המצווה (המוריש) מי יירש את רכושו לאחר פטירתו. ההחלטה לערוך צוואה נתונה בידי כל אדם הכשיר לצוות. החוק קובע דרכים שונות בהן ניתן לערוך צוואה בעלת תוקף משפטי וביניהן: צוואה בעדים, צוואה בפני רשות, צוואה בכתב יד וצוואה בעל-פה. רק באמצעות צוואה הנכתבת בדיוק הנדרש ובהתאם להוראות החוק והתקנות, ניתן להבטיח כי רצון המצווה יכובד והיא תקבל תוקף משפטי.

  ככלל כל אדם רשאי לערוך צוואה, פרט לאנשים שאינם כשירים נפשית או שכלית לצוות ומי שהוכרז כפסול דין וכן מי שטרם מלאו לו 18 שנים.

  ישנם מקרים רגישים, בהם מומלץ ביתר שאת לערוך צוואה וביניהם: בני זוג גרושים או פרודים, זוג שנישא נשואים שניים ולו ילדים מבני זוג קודמים, משפחות חד הוריות, זוג מבוגר ללא ילדים, ידועים בציבור (על מנת למנוע סכסוך אפשרי לגבי מעמד הידוע בציבור הנותר) ובמקרים של פיצול ירושה למי שאינו יורש עפ"י דין ואינו נמנה מבין ילדי וצאצאי המוריש.

  צו קיום צוואה

  על מנת לקיים את הצוואה ורצון המצווה, לאחר הפטירה וכדי לחלק את הירושה והעיזבון בהתאם להוראות המצווה, יש להגיש בקשה לרשם הירושה במחוז הרלוונטי לקבלת צו קיום צוואה.

  הגשת בקשה למתן צו לקיום צוואה, מחייבת פרסום ברשומות בעיתון יומי נפוץ. ממועד פרסום הבקשה ברשומות, עומדים לרשות המתנגד ימים בודדים, על מנת כדי להגיש ההתנגדות למתן צו קיום הצוואה.

  צו ירושה

  כאשר נפטר אדם שלא ערך צוואה, קובע חוק הירושה את היורשים הטבעיים על פי דין, שהם לרוב בני הזוג של הנפטר וילדיו. על מנת לקבל צו ירושה נדרש להגיש בקשה לרשם לענייני ירושה במחוז הרלוונטי של הנפטר. הבקשה תפורסם ברשומות וממועד הפרסום עומדים ימים ספורים להגשת התנגדות ככל שידוע על קיומה של צוואה אשר מבקשים לקיים.

  הגשת התנגדות לקיום צוואה או לצו ירושה

  כל אדם מעוניין הסבור כי נפלו פגמים בצוואה, יכול להגיש התנגדות לקיום הצוואה. ההתנגדות לצוואה מוגשת למשרדי הרשם לענייני ירושה במחוז הרלוונטי ויש לתמוך אותה בתצהיר המאמת את העובדות הכלולות בה. רשם הירושה, מעביר את ההתנגדות לצוואה לבית המשפט לענייני משפחה שם יתנהל ההליך המשפטי  עד למתן הכרעה והחלטה בעניין תקפות הצוואה או ביטולה.

  ניהול הליך התנגדות לצוואה בבית המשפט הינו מורכב ורגיש שכן  העד המרכזי- המצווה, אינו בין החיים ואינו יכול  לבר ולומר בדיוק מה היה רצונו בעת עריכת הצוואה וכיצד ירצה שזו תקויים. לכן מומלץ וחשוב לפנות לעורכת דין עם המתמחה ובקיאה בתחום.

  עו"ד צוואות

  עו"ד צוואות, המכונה גם עורך דין לתכנון עיזבון, הוא עורך דין המתמחה ביצירת ועריכת מסמכים משפטיים המתארים את רצונותיו של אדם לגבי הצורה בה יחולקו נכסיו לאחר פטירתו. תפקידו כולל עריכת צוואות, נאמנויות ומסמכי תכנון עיזבון אחרים. עורך דין צוואות עובד עם לקוחות על מנת ליצור תכנית עיזבון מקיפה שתיתן מענה לצרכים ולמטרות הייחודיות שלהם. הוא עוזר ללקוחות לקבוע מי יירש את הנכסים שלהם ולפתח תוכנית למזער מיסים ועמלות אחרות. בנוסף ליצירת מסמכי תכנון עיזבון, עורך דין לענייני צוואות מסייע גם בניהול עיזבון לאחר שמישהו נפטר, כולל עזרה בזיהוי ואיסוף נכסים, תשלום חובות ומיסים וחלוקת נכסים ליורשים.

  עורך דין לענייני צוואה

  ניתן להיעזר בשירותיו של עו"ד צוואות במגוון מצבים. עורך דין לענייני צוואות עוזר לאנשים ולמשפחות לערוך צוואות וליצור הסכמי עיזבון המתארים ​​את אופן חלוקת הנכסים לאחר הפטירה. אם ברשות הלקוח נמצאת כבר צוואה, עורך הדין יכול לעזור לו לעדכן אותה כדי לשקף שינויים למיניהם או על מנת להבטיח שהיא עומדת בדרישות החוק הנוכחיות. מחלוקות משפטיות על צוואה, כגון ערעור על תוקפה או מחלוקת בין היורשים על תנאיה, גם הן מתפקידו של עורך הדין לספק עבורן הכוונה וייצוג משפטי. בנוסף, במקרה של פטירה וצורך בניהול עיזבון, עורך דין צוואות יסייע בתהליך, לרבות זיהוי ואיסוף נכסים, תשלום חובות ומיסים וחלוקת נכסים למוטבים.

  משרד עו"ד מומחה לצוואות

  עו"ד צוואות יכול לספק הדרכה ותמיכה חשובה ליחידים ולמשפחות המבקשים ליצור תוכנית לגבי האופן בו יחולקו נכסיהם לאחר פטירתם. בל נשכח כי הסדרה עם עורך דין צוואות לפני הפטירה יכולה למנוע סכסוכים משפטיים בעתיד. עורכת הדין והמגשרת, עדי מיטל ריין, עוסקת בתחום דיני הירושה, הצוואה, ייפוי כח מתמשך, הסכמי חלוקת עיזבון ובניהול סכסוכים של עיזבון ורכוש משפחתי, כך תבטיחו כי רצונות יקיריכם יכובדו בבוא העת בהתאם לרצונם.

  ייעוץ נכון, חוסך המון

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   שלחו וואטסאפ
   1
   Scan the code
   היי, כאן עורכת דין ומגשרת עדי מיטל ריין.
   איך אפשר לעזור?